Luottamushenkilöt

Jorma Lausteela

  • Kaupunginvaltuutettu
  • Vetovoimalautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

Puh. 0400 183 952

Riikka Slunga-Poutsalo

  • Kaupunginvaltuutettu
  • Kaupunginhallituksen jäsen
  • Valtuustoryhmän puheenjohtaja
  • HUS-kuntayhtymän hallituksen jäsen
  • VR hallintoneuvoston jäsen

Yhteystiedot:

riikka.slunga-poutsalo@nulllohja.fi

Janne Turunen

  • Kaupunginvaltuutettu
  • Valtuustoryhmän varapuheenjohtaja
  • Vetovoimalautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

janne.turunen@nulllohja.fi

Kari Turunen

  • Kaupunginvaltuutettu
  • Kaupunginhallituksen 1. varapuheenjohtja

Yhteystiedot:

kari.turunen@nulllohja.fi

Sirje Mänd

  • Varavaltuutettu
  • Vetovoimalautakunnan lupajaoston vpj

Yhteystiedot:

sirje.mand@nulllohja.fi
P. 0400 637 579

Bror Heinola

  • Varavaltuutettu
  • Lasten, nuorten ja perheiden lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

bror.heinola@nulllohja.fi

Tuija Heikkonen

  • Varavaltuutettu
  • Lasten, nuorten ja perheiden lautakunnan varajäsen
  • Tarkastuslautakunnan varajäsen
  • Länsi-Uudenmaan jätelautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

tuija.heikkonen@nulllohja.fi

Marjukka Kaakkola

  • Varavaltuutettu
  • Vetovoimalautakunnan varajäsen
  • HUS Lohjan aluelautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

marjukka.kaakkola@nulllohja.fi

Merja Nevalainen

  • Varavaltuutettu
  • Kaupunginhallituksen varajäsen
  • Lohjan Vuokra-asunnot hallituksen jäsen
  • OP-Länsi-Uusimaan edustajiston jäsen

Yhteystiedot:

merja.nevalainen@nulllohja.fi
P. 040 839 8962

Jukka Sassi

  • Varavaltuutettu
  • Sosiaali- ja terveyslautakunnan jäsen
  • Sosiaali- ja terveyslautakunnan yksilöjaoston jäsen

Yhteystiedot:

jukka.sassi@nulllohja.fi

Tomi Flinck

  • Palvelutuotantolautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

tflinck@nullgmail.com

Raimo Friberg

  • Keskusvaalilautakunnan jäsen
  • Lohjan Vuokra-asunnot Oy:n hallituksen varajäsen
  • Kiinteistö Oy Ventelän sammutus hallituksen jäsen

Tomi Haapiainen

  • Kaupunkisisältöjaoston varajäsen

Ilkka Halla-aho

  • Käräjäoikeuden lautamies varajäsen

Tiina Järvinen

  • Länsi-Uudenmaan käräjäoikeuden lautamies

Yhteystiedot:

tiina.marjo@nullgmail.com

Ceta Lehtniemi

  • Uudenmaan virkistysalueyhdistyksen valtuuskunnan varajäsen

Anne Lempinen

  • Kiinteistötoimistusten uskottu mies

Yhteystiedot:

annemaritalempinen@nullgmail.com

Harri Lylylahti

  • Palvelutuotantolautakunnan jäsen
  • Kiinteistö Oy Lohjan kuplahallit hallituksen jäsen

Yhteystiedot:

harri.lylylahti@nulllohja.fi

Jarmo Malinen

  • Kaupunginhallituksen varajäsen
  • Kiinteistö Oy Lohjan kuplahallit hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

jarmo.malinen@nulllohja.fi

Pirjo Savolainen

  • Lohjan liikuntakeskus Oy:n hallituksen jäsen
  • Vetovoimalautakunnan lupajaoston varajäsen

Yhteystiedot:

pirjo.savolainen@nulllohja.fi

Mika Sevón

  • Vetovoimalautakunnan kaupunkisisältöjaoston varapuheenjohtaja
  • Alueiden johtokunnan jäsen

Yhteystiedot:

mika.sevon@nulllohja.fi

Erkki Sohl

  • Sosiaali- ja terveyslautakunnan varajäsen
  • Sosiaali- ja terveyslautakunnan yksilöjaoston varajäsen
  • Lohjan liikuntakeskuksen hallituksen varajäsen

Yhteystiedot:

erkki.sohl@nulllohja.fi